Jak získat studentská cena sleva nabídka na Paramount Plus

Pozornost vyžadovala cloudflare

Obsah:

 1. Nápověda a odstraňování problémů pro kanály na zařízení Roku Roku, včetně přidávání / odebrání kanálů, přihlášení do, ověřování nebo aktivace kanálu, aktualizačních problémů specifické pro kanál, asistence kontaktováním vydavatelů kanálů, aby hlásí problémy a přizpůsobení specifické pro kanál Nastavení.
 2. Paramount Plus je CBS veškerý přístup na steroidy. Pokud jste existující CBS všechny přístupové účastníka, váš účet se automaticky přenesen a bude spuštěn, jak to bylo dříve, ale s následujícími aktualizace nárazníku a dalším obsahem.
 3. Jiné řešení vyžadují, aby instalovat jejich software na každé ze svých zařízení, pak se přihlásit k nim pokaždé, když chcete, aby přihlášení k streaming služby. Jakmile se přihlásíte, budete muset nastavit vhodnou polohu. StreamLocator dělá vše za vás, aniž byste to věděli její to dělá.
 4. Tradičně, VPN a inteligentní software DNS byly použity najít svou cestu kolem těchto bloků. Nyní StreamLocator se připojil k boji s vlastním neuvěřitelně efektivní způsob doručování geo-blokovány televizi si přejete.
 5. Krása StreamLocator je, že komunikuje s každým serverů služeb, zjistit nejlepší způsob, jak se k nim připojit, zachování připojení bez zádrhelů. Ještě lépe, to dělá to všechno, aniž byste věděl. Jak chytrý je, že?
 6. Nicméně, Paramount Plus nabízí v současné době roční sazbu ve výši $ 50 pro své základní plán a $ 100 pro plán Premium. Uplatněním tohoto řešení, můžete ušetřit až 16% z ročního předplatného na Paramount Plus.
 7. Jak se dostat% z jednoho roku prvořadý plusu
 8. Používáte prohlížeč, který již není podporován
 9. Jednoduše řečeno, Paramount Plus je v podstatě CBS Naplno s novým názvem a jen pár nových výhod přidal k tomu. Paramount Plus je skládací CBS Naplno existující obsah do nové služby a přidávat další pořady a filmy, stejně jako živé sportovní a zprávy, proto dodal: ‚plus‘.
 10. CBS Naplno přepne do Paramount Plus dne 4. března, a vaše předplatné bude se automaticky změní. Plán s reklamami je obvykle 59 $. 9, a plán ad-free je 99 $. 9 rok, takže sekání tyto údaje v polovině je docela sladká obchod. Navíc vám vaše prvních 7 dní zdarma.
 11. -Jak moc mě to bude stát?
 12. Pokud již máte aplikaci CBS All Access nainstalován na jednom ze svých zařízení, nebudete muset dělat nic, jakmile se změní v průběhu. Chystáte-li jej stáhnout, můžete tak učinit na některém ze zařízení uvedených níže:
 13. Stejně jako CBS Naplno, existují dva Paramount + patra. Nejdražší je commercial-free verzi, která stojí $ 9. 9 / měsíc nebo $ 99. 9 / rok. Model ad-podporované je také k dispozici za $ 5. 9 / měsíc nebo $ 59. 9 / rok.
 14. Samozřejmě: The Paramount + app je k dispozici na Apple a Android; Amazon Fire TV; Chromecast; Roku; PlayStation 4 a PlayStation 5; Xbox One a Xbox řady X; a Xfinity. Je také k dispozici na LG, Samsung a Vizio chytrých televizích.

Tato webová stránka používá bezpečnostní službu, která chráníte před online útoky. Akce, kterou jste právě provedli spuštěn bezpečnostní řešení. Existuje několik akcí, které by mohly vyvolat tento blok, včetně předložení určitého slova nebo fráze, příkazu SQL nebo chybně formátovaná data. Co mohu udělat, abych to vyřešil?

Nápověda a odstraňování problémů pro kanály na zařízení Roku Roku, včetně přidávání / odebrání kanálů, přihlášení do, ověřování nebo aktivace kanálu, aktualizačních problémů specifické pro kanál, asistence kontaktováním vydavatelů kanálů, aby hlásí problémy a přizpůsobení specifické pro kanál Nastavení.

Pokud jste student a chcete se přihlásit k odběru streamingu, Paramount Plus má pro vás obrovskou slevu. Studenti, kteří jsou v současné době zapsáni na vysoké škole nebo univerzitě, si mohou vychutnat 25 procent slevu slevu, když se zaregistrují na Paramount +. Použije se na omezené komerční plán s pravidelnou cenou 5 USD. 9 za měsíc. Paramount Plus je rebrand CBS veškerý přístup. POSLEDNÍ 4. března 2022, CBS All Access Streaming App automaticky vydal cestu k Paramount Plus a jejich současní uživatelé zažívají zcela novou atmosféru svých činností streamingu. Existuje více obsahu se těšit, protože tituly ze všech sítí VIACOMCBS jsou k dispozici pro sledování záchvatů. Můžete se podívat na živé televizní pořady, originály a klasické filmy ze značek, jako je Nickelodeon, Showtime, MTV, Paramount Snímky, Comedy Central, CBS, Pluto TV, Sázka a další. Jak se přihlásit k účtu Paramount Plus se studentskou slevou

Budete muset připravit své studentské pověření pro Paramount + ověřovat svou způsobilost. Vaše pověření mohou zahrnovat školní dokumenty s aktuálním datem nebo datem expirace. Ujistěte se, že má vaše jméno a školní detaily. Můžete také odeslat aktuální ID školy nebo přepis .

Všimněte si, že můžete také použít své údaje CBS všechny přístupové údaje, pokud jste již upsali se studentskou slevou, abyste se přihlásili na Paramount + a stále udržujte svou studentskou slevu. CBS nemůže aplikovat slevu studenta na stávající předplatné Paramount Plus. Pokud chcete využít zvýhodněný cenový plán, budete muset zrušit aktuální předplatné a znovu se odhlásit. Co je Paproount +, a jak to mohu sledovat?

Paramount Plus je CBS veškerý přístup na steroidy. Pokud jste existující CBS všechny přístupové účastníka, váš účet se automaticky přenesen a bude spuštěn, jak to bylo dříve, ale s následujícími aktualizace nárazníku a dalším obsahem.

S knihovnou 30 000 epizod a 2500 filmů, to je již skvělý start. Dokonce i s jejich stávajícími favouritesâ € "a mnoho diváků zaplatí nízkou cenu předplatného pouze pro své klíčové originální programy, včetně hvězdiček Trekâ a dobrého boje" je to spoustu zbrusu nové originální obsah, který přichází posílit jeho hodnotu a přitažlivost.

Chcete-li pojmenovat jen pár, je tu série založenou na Xbox Game Halo, aktualizovanou verzi CG Nickelodeon'sârats a ta mnohem mluvila o Reboot Reboot. Něco pro každého, myslím, že budete souhlasit. Některé velké obrazovky Zajímavosti budou přidány co nejdříve 35 dní po vydání divadla, jiné až 90 dnů po. Chcete-li svou chuť k jídlu, horní pistole: Maverick, Sonic Hedgehog 2, transformátory 7, dungeony a draky, a hadské oči jsou všechny nastaveny na přistání na Paramount Plus po jejich divadelních verzích a předem určených licencích. Jak mohu sledovat Paramount Plus s Streamlocatorem?

Jiné řešení vyžadují, aby instalovat jejich software na každé ze svých zařízení, pak se přihlásit k nim pokaždé, když chcete, aby přihlášení k streaming služby. Jakmile se přihlásíte, budete muset nastavit vhodnou polohu. StreamLocator dělá vše za vás, aniž byste to věděli její to dělá.

Vzhledem k tomu, StreamLocator je vždy zapnutý a pracuje s vaší WiFi routeru automaticky obsahuje ve všech svých zařízeních. Je doesnt mít vliv na některý z vašich pravidelném používání internetu nebo rychlosti sítě. Na rozdíl od doby, kdy jeho Přemostění libovolném místě bloky, nebudete ani vědět, jeho tam.

StreamLocator je dokonale hodí pro váš Android nebo Apple smartphone nebo tablet, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Chromecast, herní konzole, nebo jakéhokoli jiného systému, který používáte pro připojení k Internetu.

Jedním z dalších obrovská StreamLocator výhodou je, že jsme se nechcete omezovat na několik connectionsâ €“, můžete mít tolik, kolik chcete! Pokud se všichni ve vaší domácnosti chce sledovat jiný program na jinou službu v jiném countryâ €“každý z nich na jiném deviceâ €“ Mohou! StreamLocator řídí všechny z těchto připojení najednou, takže nikdo postrádá minutu své oblíbené pořady.

Jak se dívat na prvořadý + z území USA

Tradičně, VPN a inteligentní software DNS byly použity najít svou cestu kolem těchto bloků. Nyní StreamLocator se připojil k boji s vlastním neuvěřitelně efektivní způsob doručování geo-blokovány televizi si přejete.

Jak se zaregistrovat na prvořadý plusu ze zemí mimo USA

Začátek pro vás máme ještě jednodušší řešení Toa registrací pro všechny služby, které vyžadují USA americkou kreditní karty. Zamiřte na Oura Statescard. OMA průchozí a uvidíte, jak weve popraskané další pokus ze služeb, které vás zastavit od získání své ruce na televizi, kterou si zasloužíte.

Potřebujete VPN nebo dns sledovat rozhodující a ze zemí mimo USA?

To znamená, že oni jsou ne vždy nejspolehlivější služby. Dokonce i některé z nejoblíbenějších VPN serverů jsou známé pro pomalé připojení ze serverů těžké použití. Také, poskytovatelé služeb se neustále zlepšuje svou schopnost postřehnout obě tyto technologie a brání jejich přístupu.

Krása StreamLocator je, že komunikuje s každým serverů služeb, zjistit nejlepší způsob, jak se k nim připojit, zachování připojení bez zádrhelů. Ještě lépe, to dělá to všechno, aniž byste věděl. Jak chytrý je, že?

Jak odblokovat prvořadý plusu

Nicméně, Paramount Plus nabízí v současné době roční sazbu ve výši $ 50 pro své základní plán a $ 100 pro plán Premium. Uplatněním tohoto řešení, můžete ušetřit až 16% z ročního předplatného na Paramount Plus.

Paramount Plus odběratelé získat přístup k celé řadě původních programů, včetně „Star Trek: Discovery“. „Rugrats“ a restartuje starých Nickelodeon hity jako „iCarly“ a Další původní pořady a filmy jsou na cestě v příštích měsících.

Jak se dostat% z jednoho roku prvořadý plusu

Ben je Streaming a Home Entertainment Fellow na recenze týmu Insider, kde pokrývá nejnovější streaming služeb, spolu s shromážděných populárních televizorů, reproduktory a sluchátka. Předtím hlášeny The Buffalo News' Slunce tisk a byl redaktorem na univerzitě v Buffalu nezávislé studentské noviny spektra. Pochází z pozadí v hudební žurnalistiky, a to je jeden z mozků za „více než jeden hit,“ podcast se svým bratrem Brenton kde dva mluvit s hudebními hvězdami z jejich dětství. ee níže některé z jeho díla. Přečtěte si více o tom, jak náš tým odborníků testů a recenzí produktů na Insider zde.

Reece Rogers je Streaming Fellow na recenze týmu Insider. Oni psali na drátových, The Daily Beast, The Los Angeles Review of Books, a jinde. Po absolvování vysoké školy, byli smartphone opravy technik na krátkou stint a provedl pájecí magie na příliš mnoho iPhone. Níže naleznete některé z jejich práce. vydělávají více o tom, jak náš tým odborníků testů a recenzí produktů na Insider zde.

Používáte prohlížeč, který již není podporován

Znuděný stejných filmech recyklovat znovu a znovu, nebo jen chtějí přidat novou streamovací službu do svého seznamu? Podívejte se žádná další, CBS vstupuje do streaming boje s novou lesklou hračku jako Paramount Plus uvádí na trh.

Co je nejdůležitější a navíc?

Jednoduše řečeno, Paramount Plus je v podstatě CBS Naplno s novým názvem a jen pár nových výhod přidal k tomu. Paramount Plus je skládací CBS Naplno existující obsah do nové služby a přidávat další pořady a filmy, stejně jako živé sportovní a zprávy, proto dodal: ‚plus‘.

Nová služba doplňuje ‚exkluzivní novou originální série‘, spolu s ‚tisíci dalších epizod z CBS, sázka, Comedy Central, MTV, Nickelodeon a Smithsonian Kanál‘ a také ‚stovky filmů z Paramount Pictures‘ slibuje.

Jak mohu zaregistrovat prvořadý Plus?

CBS Naplno přepne do Paramount Plus dne 4. března, a vaše předplatné bude se automaticky změní. Plán s reklamami je obvykle 59 $. 9, a plán ad-free je 99 $. 9 rok, takže sekání tyto údaje v polovině je docela sladká obchod. Navíc vám vaše prvních 7 dní zdarma.

Když se dostanete na stránku předplatného, ​​ujistěte se, klikněte na ‚Save 15% s ročním členstvím‘ změnit měsíčně roční sazby. Za to, že vaše úspory jsou aplikovány automaticky při placení. Zkontrolujte kód pole kuponu aby zjistil, jestli je to již vyplněn. Pokud tomu tak není, kód je jen ‚PARAMOUNTPLUS‘.

-Jak moc mě to bude stát?

Pokud chcete, aby ji udrželi nízký rozpočet se můžete rozhodnout pro obsah podporované reklamou, je $ 5. 9 měsíc nebo $ 59. 9 na celý rok. Pokud byste raději nedívám reklamy, můžete se přihlásit k odběru reklam bez Paramount Plus za $ 99. 9 ročně.

Jaké zařízení pracují s prvořadým navíc?

Pokud již máte aplikaci CBS All Access nainstalován na jednom ze svých zařízení, nebudete muset dělat nic, jakmile se změní v průběhu. Chystáte-li jej stáhnout, můžete tak učinit na některém ze zařízení uvedených níže:

Není to zcela nová služba, no. Ber to spíše jako přirozený vývoj nebo rozšiřování. Zatímco CBS Naplno se zaměřil především na straně CBS ViacomCBSs mediální portfolio â €“jeho vlajkové řady byly Star Trek: Discovery a The Good Wife spinoff The Good Fight â €“ v první řadě + přináší zbytek rodiny ke stolu s tím, tuny nového obsahu, jakož i katalog vrátil z MTV, Comedy Central, Nickelodeon, a samozřejmě, Paramount Pictures.

Stejně jako u CBS Naplno, Paramount + odběratelé mohou také sledovat a livestream jejich místní CBS pobočky, stejně jako živé sportovní a zpravodajské kanály. A zatímco Paramount isnt jít tak daleko, jak Warner Bros., která plánováno vydání jeho 2022 filmů na HBO Max ve stejný den, že do kin, nové Paramount zprávy jako na klidném místě 2 a Mission: Impossible 7 bude streamovat výhradně na Paramount + mezi 30 a 45 dní po jejich divadelní běží.

Stejně jako CBS Naplno, existují dva Paramount + patra. Nejdražší je commercial-free verzi, která stojí $ 9. 9 / měsíc nebo $ 99. 9 / rok. Model ad-podporované je také k dispozici za $ 5. 9 / měsíc nebo $ 59. 9 / rok.

Heres, kde se věci složité, ačkoli. Od června bude tier ad-podporoval klesnout na $ 4. 9 / měsíc, ale to zvyklý patří živé televizní vysílání. Nicméně stávající předplatitelé aktuální podporované reklamou vrstvě s živém televizním vysílání bude moci udržet svou naplánovat €“A tak dlouho, jak oni dont zrušit.

Samozřejmě: The Paramount + app je k dispozici na Apple a Android; Amazon Fire TV; Chromecast; Roku; PlayStation 4 a PlayStation 5; Xbox One a Xbox řady X; a Xfinity. Je také k dispozici na LG, Samsung a Vizio chytrých televizích.

Pro tuto chvíli se oba Showtime a ViacomCBSs bez ad-podporované streaming služba Pluto TV zůstat samostatná služby odděleně od Paramount +. Nicméně, pokud jste zkušený Apple TV zákazník, který si koupil balík CBS Naplno s Showtime, budete moci udržet svůj svazek, dokud jej nezrušíte.

Důležité

Stránka nebyla nalezena Techmars

Stránka nebyla nalezena Techmars

Autofocus Blesk SB28 Návod k obsluze Blahopřejeme En E Předmluva. Nyní jste hrdý majitel Nikon autofokusu blesku SB28, je záblesková jednotka nabízející elegantní

JBL Partybox 1000 Wireless Speaker

JBL Partybox 1000 Wireless Speaker

JBL partybox 1000 bluetooth výkonný přenosný reproduktor strana nejlepší cena v Indii, koupit JBL partybox 1000 bluetooth výkonný přenosný reproduktor strany on-line v Indii na vijaysales. om, JBL PartyBox 1000 Bluetooth výkonný přenosný recenze Party reproduktor. BL PartyBox 1000 Bluetooth výkonný přenosný reproduktor Party hodnocení, rysy, specifikace, doprava zdarma, možnost EMI.

JBL PARTYBOX 200, PARTYBOX 300 Kompaktní audio systémy spuštěné v Indii

JBL PARTYBOX 200, PARTYBOX 300 Kompaktní audio systémy spuštěné v Indii

Objednejte JBL PARTYBOX 300 v CoolBlue. Objednáno před 2359 doručeno zítra zdarma. COOLBUE cokoliv pro úsměv.

JBL PARTYBOX 300 Recenze Neuřejnitelný třesk pro váš buck

JBL PARTYBOX 300 Recenze Neuřejnitelný třesk pro váš buck

Procházet jsou sbírka originálních produktů JBL. Pokladna JBL PARTYBOX 300 přenosný Bluetooth Reproduktor cena v Srí Lanka.

Pozornost vyžadovala cloudflare

Pozornost vyžadovala cloudflare

Vítejte zpět na Instagram. Přihlaste se zjistit, co vaši přátelé, rodina zájmy byly zachytit sdílení po celém světě.

Prodejci, nakupující na šest londýnských pouličních trhů těžit z Passpoint WiFi roaming

Prodejci, nakupující na šest londýnských pouličních trhů těžit z Passpoint WiFi roaming

Použití Passpoint WiFi roamingu poskytuje uživatelům okamžitý a bezpečné připojení a bezproblémovou roamingu na všech nasazených WiFi hotspotů.

WiFi CERTIFIED Passpoint pokračuje po celém světě na obrátkách

WiFi CERTIFIED Passpoint pokračuje po celém světě na obrátkách

Snažíte se přihlásit do Trustsu Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je použít oficiální odkazy, které jsme poskytli v tomto příspěvku. Držíme všechny naše spojení až do dnešního dne za všech okolností.

Sprint nabízí bezplatné Wi-Fi na letištích přes Boingo

Sprint nabízí bezplatné Wi-Fi na letištích přes Boingo

PassPoint Secure Sprintand Informace kolem něj budou k dispozici. Uživatelé mohou vyhledávat a přistupovat ke všem doporučeným přihlašovacím stránkám zdarma.

Používáme cookies.
Cookies používáme, abychom zajistili, že vám poskytneme nejlepší zkušenosti na našich webových stránkách. Pomocí webových stránek souhlasíte s naším využitím cookies.
Povolit cookies.